Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2002
oraz witaminy A i E. Aktiv Kapslen jest szczególnie polecany w celu wzmocnienia sił obronnych organizmu. Preparat przyjmowany regularnie pomaga chronić organizm przed przeziębieniami, częstymi zwłaszcza w zimie. Aktiv Kapslen usuwa także skutki zmęczenia i objawy chorób wynikających z wyczerpania. Dzięki obecności witamin przeciwdziała również stanom ogólnego osłabienia organizmu.
W żelatynowych kapsułkach Aktiv Kapslen znajdują się aktywnie działające składniki czosnku w postaci olejku, które rozpuszczają się dopiero w jelicie cienkim. Dlatego też przyjmowanie preparatu nie łączy się z odczuwaniem przykrego zapachu.
Aktiv Kapslen jest dostępny w aptekach.
Isostar w tabletkach musujących
Producent napoju izotonicznego Isostar dokonuje przelomu na polskim rynku napojow
oraz witaminy A i E. &lt;name type="prod"&gt;Aktiv Kapslen&lt;/&gt; jest szczególnie polecany w celu wzmocnienia sił obronnych organizmu. Preparat przyjmowany regularnie pomaga chronić organizm przed przeziębieniami, częstymi zwłaszcza w zimie. &lt;name type="prod"&gt;Aktiv Kapslen&lt;/&gt; usuwa także skutki zmęczenia i objawy chorób wynikających z wyczerpania. Dzięki obecności witamin przeciwdziała również stanom ogólnego osłabienia organizmu.<br>W żelatynowych kapsułkach &lt;name type="prod"&gt;Aktiv Kapslen&lt;/&gt; znajdują się aktywnie działające składniki czosnku w postaci olejku, które rozpuszczają się dopiero w jelicie cienkim. Dlatego też przyjmowanie preparatu nie łączy się z odczuwaniem przykrego zapachu.<br>&lt;name type="prod"&gt;Aktiv Kapslen&lt;/&gt; jest dostępny w aptekach.<br>&lt;name type="prod"&gt;Isostar&lt;/&gt; w tabletkach musujących<br>Producent napoju izotonicznego &lt;name type="prod"&gt;Isostar&lt;/&gt; dokonuje przelomu na polskim rynku napojow
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego