Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się Listkiewicz. - Adrenalina trochę nam podskoczyła i w Cardiff wylądowaliśmy tak pobudzeni, że w trakcie negocjacji niczego już nie prześpimy.
RAP

Gratuluję, panowie. Miłych wakacji!
Gratuluję Andrzejowi Niemczykowi sposobu na awans do sierpniowych igrzysk olimpijskich w Atenach. Jak mógł wystawić rezerwowy skład na mecz z Azerbejdżanem podczas turnieju kwalifikacyjnego w Baku? Trener, który skazał tym samym drużynę na porażkę, powinien spalić się ze wstydu.
Gratuluję prezesowi Januszowi Biesiadzie. Po raz kolejny dowiódł, że chwalić się swoimi sukcesami potrafi jak nikt. Tylko że te jego przechwałki nijak mają się do rzeczywistości.
Pan prezes, jak widać, nie ma prawdziwych kumpli. Tak bardzo obnosił
się Listkiewicz. &lt;q&gt;- Adrenalina trochę nam podskoczyła i w Cardiff wylądowaliśmy tak pobudzeni, że w trakcie negocjacji niczego już nie prześpimy.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;RAP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Gratuluję, panowie. Miłych wakacji!&lt;/&gt;<br>Gratuluję Andrzejowi Niemczykowi sposobu na awans do sierpniowych igrzysk olimpijskich w Atenach. Jak mógł wystawić rezerwowy skład na mecz z Azerbejdżanem podczas turnieju kwalifikacyjnego w Baku? Trener, który skazał tym samym drużynę na porażkę, powinien spalić się ze wstydu.<br>Gratuluję prezesowi Januszowi Biesiadzie. Po raz kolejny dowiódł, że chwalić się swoimi sukcesami potrafi jak nikt. Tylko że te jego przechwałki nijak mają się do rzeczywistości.<br>Pan prezes, jak widać, nie ma prawdziwych kumpli. Tak bardzo obnosił
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego