Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Jacek Filipek
Tytuł: King Sajz
Rok wydania: 14.11.2002
Rok powstania: 2003
Robert Herba. Na liście zwycięzców są też między innymi Janusz Kiliańczyk, Błażej Krupa, Bogdan Herink, Marek Varisella, Robert Gryczyński, czy ubiegłoroczny zwycięzca, Janusz Kulig.
Na Barbórce pojawiali się również zagraniczni goście. W ubiegłym roku było to Harri Rovanpera, za kilka dni w imprezie pojedzie Rocco Theunissen.
W tym roku Rajd Barbórka - Ogólnopolskie Kryterium Asów odbędzie się już po raz 39. Do imprezy dopuszczonych zostanie 30 załóg - aktualnych i byłych mistrzów Polski. Tak jak w zeszłym roku, dyrektorem imprezy będzie Ryszard Żyszkowski, który organizował rajd również w latach 1987-1994.

0 Takiej sytuacji w rajdowych mistrzostwach świata nie było od dawna. Wielu
Robert Herba. Na liście zwycięzców są też między innymi Janusz Kiliańczyk, Błażej Krupa, Bogdan Herink, Marek Varisella, Robert Gryczyński, czy ubiegłoroczny zwycięzca, Janusz Kulig. <br>Na Barbórce pojawiali się również zagraniczni goście. W ubiegłym roku było to Harri Rovanpera, za kilka dni w imprezie pojedzie Rocco Theunissen. <br>W tym roku Rajd Barbórka - Ogólnopolskie Kryterium Asów odbędzie się już po raz 39. Do imprezy dopuszczonych zostanie 30 załóg - aktualnych i byłych mistrzów Polski. Tak jak w zeszłym roku, dyrektorem imprezy będzie Ryszard Żyszkowski, który organizował rajd również w latach 1987-1994.<br><br>0 Takiej sytuacji w rajdowych mistrzostwach świata nie było od dawna. Wielu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego