Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
ciała ukraińskiego dziennikarza Georgija Gongadze, zamordowanego w ubiegłym roku w tajemniczych okolicznościach. Zrobią to na prośbę matki Gongadze.
Zwierzchnik Kościoła bizantyjsko-ukraińskiego (greckokatolickiego) kardynał Lubomyr Huzar zaapelował we wtorek do władz i narodu ukraińskiego o rezygnację z przemocy w związku z trwającym kryzysem politycznym.
(PAP)Akcja ratunkowa dobiegła końca

Wlk. Brytania Ekipy ratunkowe wydobyły we wtorek po południu ciała pozostałych sześciu zaginionych marynarzy z niemieckiego trawlera, który zatonął w nocy na Atlantyku.
Do katastrofy doszło w nocy z poniedziałku na wtorek około 400 km na zachód od wybrzeży Szkocji. Na pokładzie znajdowało się 15 Hiszpanów i jeden Niemiec.

(PAP)Zubożony uran
ciała ukraińskiego dziennikarza Georgija Gongadze, zamordowanego w ubiegłym roku w tajemniczych okolicznościach. Zrobią to na prośbę matki Gongadze.<br>Zwierzchnik Kościoła bizantyjsko-ukraińskiego (greckokatolickiego) kardynał Lubomyr Huzar zaapelował we wtorek do władz i narodu ukraińskiego o rezygnację z przemocy w związku z trwającym kryzysem politycznym.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Akcja ratunkowa dobiegła końca&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wlk. Brytania&lt;/&gt; Ekipy ratunkowe wydobyły we wtorek po południu ciała pozostałych sześciu zaginionych marynarzy z niemieckiego trawlera, który zatonął w nocy na Atlantyku.<br>Do katastrofy doszło w nocy z poniedziałku na wtorek około 400 km na zachód od wybrzeży Szkocji. Na pokładzie znajdowało się 15 Hiszpanów i jeden Niemiec.<br><br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zubożony uran
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego