Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
zawsze wyglądać w taki sposób, w jaki po raz pierwszy ujrzałeś go na ekranie. Jeżeli nie podoba Ci się kolor liter czy też chcesz zobaczyć na ekranie więcej tekstu, skorzystaj z rad zawartych w tej części.

Część V: Gutenberg by się uśmiał

Razem z TAGiem otrzymałeś program TAGER. Służy on (Cha! Cha!) do projektowania (Cha! Cha! Cha!) krojów pisma (Cha! Cha! Cha! Cha! Cha!). Jeżeli wśród Twoich znajomych jest zawodowy typograf, któremu akurat źle życzysz, wykorzystaj TAGERa. Wystarczy, że zaprojektujesz w nim jakąś czcionkę, a efekt swojej pracy pokażesz owej Ogromnie Nielubianej Osobie. Efekt gwarantowany!

Część VI: O dekalogach

Mój licealny profesor
zawsze wyglądać w taki sposób, w jaki po raz pierwszy ujrzałeś go na ekranie. Jeżeli nie podoba Ci się kolor liter czy też chcesz zobaczyć na ekranie więcej tekstu, skorzystaj z rad zawartych w tej części.<br><br>Część V: Gutenberg by się uśmiał<br><br>Razem z TAGiem otrzymałeś program TAGER. Służy on (Cha! Cha!) do projektowania (Cha! Cha! Cha!) krojów pisma (Cha! Cha! Cha! Cha! Cha!). Jeżeli wśród Twoich znajomych jest zawodowy typograf, któremu akurat źle życzysz, wykorzystaj TAGERa. Wystarczy, że zaprojektujesz w nim jakąś czcionkę, a efekt swojej pracy pokażesz owej Ogromnie Nielubianej Osobie. Efekt gwarantowany!<br><br>Część VI: O dekalogach<br><br>Mój licealny profesor
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego