Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
jest Tarkan. Znany i uwielbiany na świecie turecki piosenkarz weźmie udział w nowej globalnej kampanii reklamowej.
W Turcji kręcony jest materiał, który jeszcze w połowie kwietnia będzie emitowany w telewizji. Początek wiosennej kampanii reklamowej Pepsi zbiegnie się więc z pojawieniem się na rynku nowego albumu Tarkana.
(MicroWay)Czterdzieści lat temu Gagarin poleciał w kosmos

Dzisiaj przypada rocznica pierwszego lotu człowieka w kosmos.
12 kwietnia 1961 r. rosyjski kosmonauta Jurij Gagarin na statku "Wostok 1" odbył lot kosmiczny trwający 1 godzinę i 48 minut.
Dziś rekord nieprzerwanego pobytu w kosmosie należy do Walerego Poliakowa, który na stacji "Mir" przebywał 437 dni.
Lot
jest Tarkan. Znany i uwielbiany na świecie turecki piosenkarz weźmie udział w nowej globalnej kampanii reklamowej.<br>W Turcji kręcony jest materiał, który jeszcze w połowie kwietnia będzie emitowany w telewizji. Początek wiosennej kampanii reklamowej Pepsi zbiegnie się więc z pojawieniem się na rynku nowego albumu Tarkana.<br>&lt;au&gt;(MicroWay)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Czterdzieści lat temu Gagarin poleciał w kosmos&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Dzisiaj przypada rocznica pierwszego lotu człowieka w kosmos.&lt;/&gt;<br>12 kwietnia 1961 r. rosyjski kosmonauta Jurij Gagarin na statku "Wostok 1" odbył lot kosmiczny trwający 1 godzinę i 48 minut.<br>Dziś rekord nieprzerwanego pobytu w kosmosie należy do Walerego Poliakowa, który na stacji "Mir" przebywał 437 dni.<br>Lot
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego