Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Fakt miał rację. Musimy zacząć oszczędzać od siebie.
Nie skończy się na kolejnym projekcie, który trafi w Sejmie na półkę?
- Obiecuję, że nie. To pilna i niezwykle ważna sprawa. "Trzynastki" zostaną zlikwidowane jak najszybciej. Zarządzę dyscyplinę podczas głosowania!
MAGDALENA RUBAJ

Brodka nie powinna wygrać
Z Pawłem Kowalczykiem rozmawia "Frytka"
Finalista "Idola" Paweł Kowalczyk (22 l.) jest pewny siebie i konsekwentnie kroczy po sukces. Uważa, że Monika Brodka nie powinna wygrać "Idola", bo jest za młoda i pewnie zmarnuje daną jej szansę.
Fakt: Brodka była od ciebie gorsza?
Paweł Kowalczyk: - Na pewno nie powinna wygrać. Ma dopiero 16 lat i musi się
Fakt miał rację. Musimy zacząć oszczędzać od siebie.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Nie skończy się na kolejnym projekcie, który trafi w Sejmie na półkę?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;- Obiecuję, że nie. To pilna i niezwykle ważna sprawa. "Trzynastki" zostaną zlikwidowane jak najszybciej. Zarządzę dyscyplinę podczas głosowania!&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;MAGDALENA RUBAJ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="convers" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Brodka nie powinna wygrać&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Z Pawłem Kowalczykiem rozmawia "Frytka"&lt;/&gt;<br>Finalista "Idola" Paweł Kowalczyk (22 l.) jest pewny siebie i konsekwentnie kroczy po sukces. Uważa, że Monika Brodka nie powinna wygrać "Idola", bo jest za młoda i pewnie zmarnuje daną jej szansę.<br>&lt;who3&gt;Fakt: Brodka była od ciebie gorsza?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Paweł Kowalczyk: - Na pewno nie powinna wygrać. Ma dopiero 16 lat i musi się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego