Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
i brutalne. Takich doświadczeń doznaje bohater wchodzącego dziś na ekrany filmu pt. "Stir of Echos" w reż. Davida Koeppa, współautora scenariuszy m.in. "Mission: Impossible", "Życie Carlita". W roli głównej - Kevin Bacon.
ND 4 Lato tuż, tuż, a strój na plażę nie w komplecie; kupując produkty z najnowszej linii słonecznej Lancaster Sun otrzymasz w prezencie firmowe klapki, T-shirt oraz torebkę.

PT 9 Tego dnia 37 lat temu z krzykiem na ustach przyszedł na świat Johnny Depp.

SOB 10 Podobnie jak dziś, już od 66 lat Kaczor Donald kwacze na naszych ekranach.

PON 12 Faceci uwielbiają kobiety w pięknej bieliźnie. Skuś
i brutalne. Takich doświadczeń doznaje bohater wchodzącego dziś na ekrany filmu pt. "Stir of Echos" w reż. Davida Koeppa, współautora scenariuszy m.in. "Mission: Impossible", "Życie Carlita". W roli głównej - Kevin Bacon.<br>ND 4 Lato tuż, tuż, a strój na plażę nie w komplecie; kupując produkty z najnowszej linii słonecznej Lancaster Sun otrzymasz w prezencie firmowe klapki, T-shirt oraz torebkę.<br><br>PT 9 Tego dnia 37 lat temu z krzykiem na ustach przyszedł na świat Johnny Depp.<br><br>SOB 10 Podobnie jak dziś, już od 66 lat Kaczor Donald kwacze na naszych ekranach.<br><br>PON 12 Faceci uwielbiają kobiety w pięknej bieliźnie. Skuś
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!