Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
się do polskich tradycji (śledź, ogórek), ale podanych w oryginalny sposób. Arkadius osobiście będzie testować wszystkie smakołyki z karty. Kilka z nich będzie przygotowywanych według jego przepisów. Bo Arkadius jest doskonałym kucharzem, a jego umiejętności sięgają znacznie dalej niż zrobienie jajecznicy.
EW-T

Starsza kobieta? Czemu nie!
Rafał Mroczek
Rafał Mroczek (21 l.), odtwórca roli Pawła w serialu "M jak miłość", w filmie gra chłopaka, który związał się ze starszą od siebie kobietą, Teresą (Joanna Sydor). Zapytaliśmy go, czy również w życiu prywatnym ma starszą od siebie dziewczynę.
- Nie, jeszcze nigdy nie miałem starszej od siebie dziewczyny, ale nie wykluczam, że
się do polskich tradycji (śledź, ogórek), ale podanych w oryginalny sposób. Arkadius osobiście będzie testować wszystkie smakołyki z karty. Kilka z nich będzie przygotowywanych według jego przepisów. Bo Arkadius jest doskonałym kucharzem, a jego umiejętności sięgają znacznie dalej niż zrobienie jajecznicy.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;EW-T&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Starsza kobieta? Czemu nie!&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Rafał Mroczek&lt;/&gt;<br>Rafał Mroczek (21 l.), odtwórca roli Pawła w serialu "M jak miłość", w filmie gra chłopaka, który związał się ze starszą od siebie kobietą, Teresą (Joanna Sydor). Zapytaliśmy go, czy również w życiu prywatnym ma starszą od siebie dziewczynę.<br>&lt;q&gt;- Nie, jeszcze nigdy nie miałem starszej od siebie dziewczyny, ale nie wykluczam, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego