Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 7
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
dowożenia dzieci na lekcje. Po przeprowadzeniu symulacji kosztów, rabczański burmistrz rozważa raczej podpisanie umowy z PKS-em na dowóz dzieci, niż zakup specjalnego "gimbusu". Z komunikacji autobusowej będą korzystać głównie gimnazjaliści z Chabówki, Rdzawki i Ponic.
O tym, czy proponowane przez burmistrza rozwiązania wejdą w życie, zdecydować muszą rabczańscy radni. Pakiet ustaw dotyczących szkolnictwa ma zostać przedstawiony na najbliższej sesji - 23 lutego.
fig.Wierchowe gimnazjum?

Z inicjatywy Jana Gąsienicy Walczaka, wójta Białego Dunajca, odbyły się w zeszłym tygodniu dwa spotkania dotyczące lokalizacji gimnazjów na styku kilku gmin: Białego Dunajca, Czarnego Dunajca, Poronina i Szaflar oraz Białego Dunajca i Bukowiny Tatrzańskiej.
Co
dowożenia dzieci na lekcje. Po przeprowadzeniu symulacji kosztów, rabczański burmistrz rozważa raczej podpisanie umowy z PKS-em na dowóz dzieci, niż zakup specjalnego &lt;orig&gt;"gimbusu"&lt;/&gt;. Z komunikacji autobusowej będą korzystać głównie gimnazjaliści z Chabówki, Rdzawki i Ponic.<br>O tym, czy proponowane przez burmistrza rozwiązania wejdą w życie, zdecydować muszą rabczańscy radni. Pakiet ustaw dotyczących szkolnictwa ma zostać przedstawiony na najbliższej sesji - 23 lutego.<br>&lt;au&gt;fig.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wierchowe gimnazjum?&lt;/tit&gt;<br><br>Z inicjatywy Jana Gąsienicy Walczaka, wójta Białego Dunajca, odbyły się w zeszłym tygodniu dwa spotkania dotyczące lokalizacji gimnazjów na styku kilku gmin: Białego Dunajca, Czarnego Dunajca, Poronina i Szaflar oraz Białego Dunajca i Bukowiny Tatrzańskiej.<br>Co
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego