Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.16 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Bjoerna Van Der Doelena, a na 15 minut przed końcem ponownie zdobył bramkę. "Zakręcił" obrońcami Utrechtu i strzelił przy bliższym słupku bramki Ronka.
Trener zespołu z Nijmegen, Johan Neeskens, w 80. minucie ściągnął naszego piłkarza z boiska, a 12 tysięcy kibiców na stadionie De Goffert zgotowało Niedzielanowi owację na stojąco. Polak został uznany najlepszym zawodnikiem spotkania.
Reprezentant Polski ma na koncie już 3 bramki w barwach holenderskiego klubu. Nijmegen awansował o jedno miejsce w tabeli.
Skuteczność Niedzielana ucieszy selekcjonera Pawła Janasa, który powołał go do reprezentacji na towarzyskie mecze ze Słowenią i Wyspami Owczymi. Dzisiaj "Wtorek" dołączy do kadry w Hiszpanii
Bjoerna Van Der Doelena, a na 15 minut przed końcem ponownie zdobył bramkę. "Zakręcił" obrońcami Utrechtu i strzelił przy bliższym słupku bramki Ronka.<br>Trener zespołu z Nijmegen, Johan Neeskens, w 80. minucie ściągnął naszego piłkarza z boiska, a 12 tysięcy kibiców na stadionie De Goffert zgotowało Niedzielanowi owację na stojąco. Polak został uznany najlepszym zawodnikiem spotkania.<br>Reprezentant Polski ma na koncie już 3 bramki w barwach holenderskiego klubu. Nijmegen awansował o jedno miejsce w tabeli.<br>Skuteczność Niedzielana ucieszy selekcjonera Pawła Janasa, który powołał go do reprezentacji na towarzyskie mecze ze Słowenią i Wyspami Owczymi. Dzisiaj "Wtorek" dołączy do kadry w Hiszpanii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego