Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
z największych muzycznych skandalistów, Marilyn Manson, marzy o profesji nauczyciela w początkowych klasach szkoły podstawowej!
- Marzę o tym, aby zostać nauczycielem. Myślę, że mógłbym zachęcić dzieci do nauki i do tego, aby stały się głodne wiedzy, jak ja - wyznał kontrowersyjny wykonawca. Ciekawe, co by na to powiedziało ministerstwo edukacji?
PP

Polak w Scorpionsach!
Basista Paweł Mąciwoda (36 l.) z Wieliczki nagrywa płytę z legendarną grupą Scorpions. - Ta historia przypomina bajkę o Kopciuszku - mówi Alex Malek, asystent Rudolfa Schenkera, lidera Scorpionsów i nowy menedżer Pawła.
Rok temu lider Oddziału Zamkniętego, Wojtek Pogorzelski, poznał Alexa Maleka i polecił mu Pawła. - Pojawiłem się w
z największych muzycznych skandalistów, Marilyn Manson, marzy o profesji nauczyciela w początkowych klasach szkoły podstawowej!<br>&lt;q&gt;- Marzę o tym, aby zostać nauczycielem. Myślę, że mógłbym zachęcić dzieci do nauki i do tego, aby stały się głodne wiedzy, jak ja&lt;/&gt; - wyznał kontrowersyjny wykonawca. Ciekawe, co by na to powiedziało ministerstwo edukacji?<br>&lt;au&gt;PP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Polak w Scorpionsach!&lt;/&gt;<br>Basista Paweł Mąciwoda (36 l.) z Wieliczki nagrywa płytę z legendarną grupą Scorpions. &lt;q&gt;- Ta historia przypomina bajkę o Kopciuszku&lt;/&gt; - mówi Alex Malek, asystent Rudolfa Schenkera, lidera Scorpionsów i nowy menedżer Pawła.<br>Rok temu lider Oddziału Zamkniętego, Wojtek Pogorzelski, poznał Alexa Maleka i polecił mu Pawła. - Pojawiłem się w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego