Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2005
trenera sytuacja w lidze i drużynie ustabilizowała się na niezłym poziomie. Drużyna zajmuje ósmą pozycje w tabeli.
Doskonale radzą sobie tenisiści stołowi Agrosu. Po pierwszej rundzie rozgrywek podopieczni trenera i zawodnika Andrzeja Wacury zajmują drugie miejsce w tabeli III ligi z szansą na awans.
Furorę robią juniorzy młodsi, podopieczni Stanisława Rapackiego. Z tych młodych piłkarzy możemy mieć w niedługim czasie pociechę i godnych następców IV ligowych zawodników.
Sporym zainteresowaniem cieszą się korty tenisowe i działalność sekcji tenisa KS Polonia. Coraz więcej osób spotkać można z rakietą tenisową na turniejach organizowanych dla młodzieży i dorosłych.
Sportowcom, trenerom, działaczom i sponsorom życzę nie
trenera sytuacja w lidze i drużynie ustabilizowała się na niezłym poziomie. Drużyna zajmuje ósmą pozycje w tabeli.<br>Doskonale radzą sobie tenisiści stołowi Agrosu. Po pierwszej rundzie rozgrywek podopieczni trenera i zawodnika Andrzeja Wacury zajmują drugie miejsce w tabeli III ligi z szansą na awans.<br>Furorę robią juniorzy młodsi, podopieczni Stanisława Rapackiego. Z tych młodych piłkarzy możemy mieć w niedługim czasie pociechę i godnych następców IV ligowych zawodników.<br>Sporym zainteresowaniem cieszą się korty tenisowe i działalność sekcji tenisa KS Polonia. Coraz więcej osób spotkać można z rakietą tenisową na turniejach organizowanych dla młodzieży i dorosłych.<br>Sportowcom, trenerom, działaczom i sponsorom życzę nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego