Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 21
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
grube ramiona, a jedno z nich oderwał jasny piorun w czasie nagłej burzy, drugi zaś zły człowiek ostrą piłą ściął. A więc Królowa-Sosna przestała żyć. A kapliczkę, co na niej wisiała, z Chrystusikiem Frasobliwym, dobrzy ludzie przenieśli bliżej drogi, na jedną z sióstr - sosen i tak skończyła się historia Starej Sosny-Królowej, tego lasu, który noszę w pamięci.
Aleksander ZaczyńskiZłodzieje - pracoholicy

Dwie kradzieże samochodu, co najmniej 45 włamań do pojazdów. To zapewne tylko część "dorobku" rozpracowanej przez nowotarską policję grupy przestępczej. Najstarszy ze złodziei ma 18 lat.
Wszyscy są z Nowego Targu. Najmłodszy ma 16 lat, najstarszy 18. Żaden
grube ramiona, a jedno z nich oderwał jasny piorun w czasie nagłej burzy, drugi zaś zły człowiek ostrą piłą ściął. A więc Królowa-Sosna przestała żyć. A kapliczkę, co na niej wisiała, z &lt;orig&gt;Chrystusikiem&lt;/&gt; Frasobliwym, dobrzy ludzie przenieśli bliżej drogi, na jedną z sióstr - sosen i tak skończyła się historia Starej Sosny-Królowej, tego lasu, który noszę w pamięci.<br>&lt;au&gt;Aleksander Zaczyński&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Złodzieje - pracoholicy&lt;/tit&gt;<br><br>Dwie kradzieże samochodu, co najmniej 45 włamań do pojazdów. To zapewne tylko część "dorobku" rozpracowanej przez nowotarską policję grupy przestępczej. Najstarszy ze złodziei ma 18 lat.<br>Wszyscy są z Nowego Targu. Najmłodszy ma 16 lat, najstarszy 18. Żaden
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego