Typ tekstu: Prasa
Tytuł: ENCYKLOPEDIA MEDYCYNY naturalnej. Uźródła natury
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
wewnętrznej Żółtego Cesarza, będącej najstarszym fachowym podręcznikiem medycznym. W grobowcach dawnej Mongolii odnaleziono kamienne igły do akupunktury pochodzące nawet sprzed 2500 lat p.n.e.
Akupunktura jest terapią, której podstawy tkwiąca głęboko w chińskiej filozofii. Aby w pełni ja zrozumieć, należy zgłębić przede wszystkim pojęcia Tao, yin i yang.
Filozofia Tao to inaczej ścieżka życia", życie w harmonii z naturą i wewnętrzna równowaga, jaką powinien osiągnąć człowiek na drodze swojego życia. Każdy z nas od urodzenia traci sukcesywnie swoją pozytywna energię, która ma szansę odzysk właśnie dzięki akupunkturze.
Yin i yang to dwie przeciwstawne siły rządzące wszechświatem, w tym również ludźmi
wewnętrznej Żółtego Cesarza, będącej najstarszym fachowym podręcznikiem medycznym. W grobowcach dawnej Mongolii odnaleziono kamienne igły do akupunktury pochodzące nawet sprzed 2500 lat p.n.e.<br>Akupunktura jest terapią, której podstawy tkwiąca głęboko w chińskiej filozofii. Aby w pełni ja zrozumieć, należy zgłębić przede wszystkim pojęcia Tao, yin i yang.<br>Filozofia Tao to inaczej ścieżka życia", życie w harmonii z naturą i wewnętrzna równowaga, jaką powinien osiągnąć człowiek na drodze swojego życia. Każdy z nas od urodzenia traci sukcesywnie swoją pozytywna energię, która ma szansę odzysk właśnie dzięki akupunkturze.<br>Yin i yang to dwie przeciwstawne siły rządzące wszechświatem, w tym również ludźmi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego