Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 2 (150)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
poszukiwania, powinna we właściwym dla jej miejsca zamieszkania komisariacie (konkretnie: trzecim) złożyć oficjalne powiadomienie o zaginięciu i dołączyć fotografię Marzeny. W takim przypadku policja rozpoczyna poszukiwania, które obejmują cały kraj, a zdjęcie zaginionej osoby wraz z dokładnym rysopisem powinno w ciągu czterdziestu ośmiu godzin dotrzeć do każdego komisariatu w Polsce. W praktyce jest najczęściej tak, że osoby dorosłe odnajdywane są "przy okazji". Tylko w przypadku małych dzieci, kiedy istnieje podejrzenie uprowadzenia, prowadzone są prawdziwe poszukiwania.

Zwłoki w ogródku

Kilkanaście minut po godzinie szóstej Jarosław T. powiadomił policję telefonicznie, że w jego ogródku, pomiędzy krzakami dzikiej róży leżą zwłoki kobiety.
- Ciało jest zimne
poszukiwania, powinna we właściwym dla jej miejsca zamieszkania komisariacie (konkretnie: trzecim) złożyć oficjalne powiadomienie o zaginięciu i dołączyć fotografię Marzeny. W takim przypadku policja rozpoczyna poszukiwania, które obejmują cały kraj, a zdjęcie zaginionej osoby wraz z dokładnym rysopisem powinno w ciągu czterdziestu ośmiu godzin dotrzeć do każdego komisariatu w Polsce. W praktyce jest najczęściej tak, że osoby dorosłe odnajdywane są "przy okazji". Tylko w przypadku małych dzieci, kiedy istnieje podejrzenie uprowadzenia, prowadzone są prawdziwe poszukiwania.<br><br>&lt;tit&gt;Zwłoki w ogródku&lt;/&gt;<br><br>Kilkanaście minut po godzinie szóstej Jarosław T. powiadomił policję telefonicznie, że w jego ogródku, pomiędzy krzakami dzikiej róży leżą zwłoki kobiety.<br>&lt;q&gt;- Ciało jest zimne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego