Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.27 (22)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
na starówce, czyli na słynnym Grand Place, oraz w mojej dzielnicy, gdzie mam swoją ulubioną knajpkę.
Jest jak w biurze
Michał mieszka tuż obok stadionu Constanta Van den Stocka. Nasz piłkarz ma blisko do pracy, ale miejscem zamieszkania nie jest zachwycona żona Anna.
- Ona chciałaby mieszkać w Hiszpanii, najlepiej w Walencji, w domu z widokiem na morze. Ania ma dosyć duże wymagania... A mnie się podoba. Za oknem nie ma morza, ale mam widok na biegające sarny i daniele. Hodowla tej zwierzyny to pasja mojego sąsiada - zdradza Żewłakow.
Jeszcze półtora roku temu rodzinną atmosferę odczuwał też w klubie, kiedy był zawodnikiem
na starówce, czyli na słynnym Grand Place, oraz w mojej dzielnicy, gdzie mam swoją ulubioną knajpkę.&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Jest jak w biurze&lt;/&gt;<br>Michał mieszka tuż obok stadionu Constanta Van den Stocka. Nasz piłkarz ma blisko do pracy, ale miejscem zamieszkania nie jest zachwycona żona Anna.<br>&lt;q&gt;- Ona chciałaby mieszkać w Hiszpanii, najlepiej w Walencji, w domu z widokiem na morze. Ania ma dosyć duże wymagania... A mnie się podoba. Za oknem nie ma morza, ale mam widok na biegające sarny i daniele. Hodowla tej zwierzyny to pasja mojego sąsiada&lt;/&gt; - zdradza Żewłakow.<br>Jeszcze półtora roku temu rodzinną atmosferę odczuwał też w klubie, kiedy był zawodnikiem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego