Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
mademan na emeryturze przybyły aż z Anglii, żeby się podzielić doświadczeniem z adeptami zgromadzonymi na warszawskiej uczelni Bogny.
- Dobry manager potrafi... i tak dalej - wygłosiła Dama sukcesu, wytwornie sącząc szampana w towarzystwie innych Dam sukcesu, którym starczyło czasu, żeby ową prawdę oznajmić z małego ekranu.
- Dobry manager potrafi... - dobił Bognę Walet Przedsiębiorczości pokazywany w telewizji na bankiecie, wydanym dla takich zdolnych jak on z okazji przyznania najzdolniejszemu diamentowej ostrogi.
Bogna odstaje od wzorca. Nie nadąża. Zarywa noce aby ugotować coś domowego. Czasami wyręczy ją Ulka, nie mając jednak nabożeństwa do zajęć kuchennych, przyrządza danie błyskawicę. Ale przeważnie jadają na mieście.
- Niech
mademan na emeryturze przybyły aż z Anglii, żeby się podzielić doświadczeniem z adeptami zgromadzonymi na warszawskiej uczelni Bogny.<br>- Dobry manager potrafi... i tak dalej - wygłosiła Dama sukcesu, wytwornie sącząc szampana w towarzystwie innych Dam sukcesu, którym starczyło czasu, żeby ową prawdę oznajmić z małego ekranu.<br>- Dobry manager potrafi... - dobił Bognę Walet Przedsiębiorczości pokazywany w telewizji na bankiecie, wydanym dla takich zdolnych jak on z okazji przyznania najzdolniejszemu diamentowej ostrogi.<br>Bogna odstaje od wzorca. Nie nadąża. Zarywa noce aby ugotować coś domowego. Czasami wyręczy ją Ulka, nie mając jednak nabożeństwa do zajęć kuchennych, przyrządza danie błyskawicę. Ale przeważnie jadają na mieście.<br>- Niech
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego