Typ tekstu: Książka
Autor: Gotowała Jerzy
Tytuł: Najkrócej żyją motyle. Lotnictwo rozpoznawcze wciąż niezbędne
Rok: 1996
bardzo sceptyczny wobec sił specjalnych. Fascynująca wszystkich wokół siła tajemniczych komandosów z Delta Force dla tak doświadczonego żołnierza jak Schwarzkopf była niczym wobec głębokiej troski o los tych wspaniałych ludzi w przypadku niepowodzenia operacji. Schwarzkopf w zamyśleniu wodził wzrokiem po wiszących na ścianie planach. Nie miał jednak w zanadrzu żadnego alternatywnego rozwiązania. w pewnym momencie podniósł oczy i na chwilę utkwił wzrok w młodej twarzy dowódcy oddziału komandosów.
- Pułkowniku, czy gwarantuje pan stuprocentowy sukces tak zaplanowanej misji?
Gray wytrzymał badawcze spojrzenie przełożonego, odetchnął głęboko i poczuł, jak strużki potu ściekają mu wzdłuż pleców.
- Tak panie generale...
- No to niech pan zaczyna
bardzo sceptyczny wobec sił specjalnych. Fascynująca wszystkich wokół siła tajemniczych komandosów z Delta Force dla tak doświadczonego żołnierza jak Schwarzkopf była niczym wobec głębokiej troski o los tych wspaniałych ludzi w przypadku niepowodzenia operacji. Schwarzkopf w zamyśleniu wodził wzrokiem po wiszących na ścianie planach. Nie miał jednak w zanadrzu żadnego alternatywnego rozwiązania. w pewnym momencie podniósł oczy i na chwilę utkwił wzrok w młodej twarzy dowódcy oddziału komandosów.<br> - Pułkowniku, czy gwarantuje pan stuprocentowy sukces tak zaplanowanej misji?<br>Gray wytrzymał badawcze spojrzenie przełożonego, odetchnął głęboko i poczuł, jak strużki potu ściekają mu wzdłuż pleców.<br> - Tak panie generale...<br> - No to niech pan zaczyna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego