Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 07.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
przeciwnik, gubernator obwodu iwanowskiego Władimir Tichonow, wspierany przez Giennadija Siemigina, biznesmena, którego ziuganowowcy od dawna oskarżają o współpracę z Kremlem.
- Z Siemiginem odeszło zaledwie kilku, opłacanych przez niego ludzi - przekonywał Ziuganow. - Jeśli rozłamowców byłoby więcej niż nas, przyszliby na kongres.
Według deputowanego do Dumy Iwana Mielnikowa (lojalnego wobec Ziuganowa) na alternatywnym zjeździe mogło być najwyżej 46 delegatów: - W naszym uczestniczyło 247 z ogólnej liczby 316 - mówił.
Oczywiście rozłamowcy mają własne obliczenia. Według Walentyna Knysza (działacz lojalny wobec Tichonowa) na ich kongres przybyło 146 delegatów z ogólnej liczby 262. - Mieliśmy quorum - powiedział. I dodał, że decyzja o tym, który zjazd był ważny
przeciwnik, gubernator obwodu iwanowskiego &lt;name type="person"&gt;Władimir Tichonow&lt;/&gt;, wspierany przez &lt;name type="person"&gt;Giennadija Siemigina&lt;/&gt;, biznesmena, którego ziuganowowcy od dawna oskarżają o współpracę z &lt;name type="place"&gt;Kremlem&lt;/&gt;.<br>&lt;q&gt;&lt;transl&gt;- Z Siemiginem odeszło zaledwie kilku, opłacanych przez niego ludzi&lt;/&gt;&lt;/&gt; - przekonywał &lt;name type="person"&gt;Ziuganow&lt;/&gt;. &lt;q&gt;&lt;transl&gt;- Jeśli rozłamowców byłoby więcej niż nas, przyszliby na kongres.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Według deputowanego do &lt;name type="org"&gt;Dumy&lt;/&gt; &lt;name type="person"&gt;Iwana Mielnikowa&lt;/&gt; (lojalnego wobec &lt;name type="person"&gt;Ziuganowa&lt;/&gt;) na alternatywnym zjeździe mogło być najwyżej 46 delegatów: &lt;q&gt;&lt;transl&gt;- W naszym uczestniczyło 247 z ogólnej liczby 316&lt;/&gt;&lt;/&gt; - mówił.<br>Oczywiście rozłamowcy mają własne obliczenia. Według &lt;name type="person"&gt;Walentyna Knysza&lt;/&gt; (działacz lojalny wobec &lt;name type="person"&gt;Tichonowa&lt;/&gt;) na ich kongres przybyło 146 delegatów z ogólnej liczby 262. &lt;q&gt;&lt;transl&gt;- Mieliśmy quorum&lt;/&gt;&lt;/&gt; - powiedział. I dodał, że decyzja o tym, który zjazd był ważny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego