Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 1
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
przez cały rok trzymała język za zębami. W nowo wybudowanej chałupie na Olczy Mieczysław Wachowski robił w maju parapetówę.

Bojcorka w toplesie

Zbigniew Zamachowski odwiedził Nowy Targ. Podczas spotkania ze swoimi fanami w Kinie Tatry, powiedział, że kobiety trzeba trzymać krótko, rok, najwyżej dwa. Jakby mi przyszło żyć z jaką babą, to bym nawet tyle nie wytrzymała.
Jak się tylko zrobiło ciepło, Bojcorkę widziano nad Jeziorem Czorsztyńskim w toplesie. Żałosny widok! Temperatury podziałały też niekorzystnie na zakopiańskie władze. Ponoć burmistrzowi zamarzył się śmigłowiec.

Zbójnik w prokuraturze

Odkryłam, że nowotarski prokurator Jacek Tętnowski - jak przystało na górala - ma w swoim życiorysie wątki
przez cały rok trzymała język za zębami. W nowo wybudowanej chałupie na Olczy Mieczysław Wachowski robił w maju &lt;orig&gt;parapetówę&lt;/&gt;. <br><br>&lt;tit&gt;Bojcorka w toplesie&lt;/&gt;<br><br>Zbigniew Zamachowski odwiedził Nowy Targ. Podczas spotkania ze swoimi fanami w Kinie Tatry, powiedział, że kobiety trzeba trzymać krótko, rok, najwyżej dwa. Jakby mi przyszło żyć z jaką babą, to bym nawet tyle nie wytrzymała. <br>Jak się tylko zrobiło ciepło, Bojcorkę widziano nad Jeziorem Czorsztyńskim w toplesie. Żałosny widok! Temperatury podziałały też niekorzystnie na zakopiańskie władze. Ponoć burmistrzowi zamarzył się śmigłowiec. <br><br>&lt;tit&gt;Zbójnik w prokuraturze&lt;/&gt;<br><br>Odkryłam, że nowotarski prokurator Jacek Tętnowski - jak przystało na górala - ma w swoim życiorysie wątki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego