Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kultura
Nr: 7-8
Miejsce wydania: Paryż
Rok: 1964
brzmieć emigracji.
Jak co roku bieżący numer "Kultury jest podwójny, za miesiące lipiec i sierpień 1964. Następny zeszyt ukaże się w pierwszych dniach września. REDAKCJA.

Josif Brodskij w chwili obecnej przebywa na robotach przymusowych w Okręgu Archangielskim. Stenogram procesu w licznych odpisach podawany jest z rąk do rąk. Tekst otrzymaliśmy bez wiedzy osoby, która notowała.
REDAKCJA.

TRZYDZIESTY PIĄTY PODPIS
POD PROTESTEM 34

Nie jest rzeczą powszechnie znaną, iż we wczesnym okresie swej pisarskiej działalności Marks poświęcił wiele wysiłku walce z cenzurą oraz obronie wolności prasy. Warto przypomnieć jego wypowiedzi o tych sprawach, gdyż zachowały nie przemijającą aktualność.
Wśród publikacji Marksa dwa artykuły
brzmieć emigracji.<br> Jak co roku bieżący numer "Kultury jest podwójny, za miesiące lipiec i sierpień 1964. Następny zeszyt ukaże się w pierwszych dniach września. REDAKCJA.<br>&lt;gap&gt;<br> Josif Brodskij w chwili obecnej przebywa na robotach przymusowych w Okręgu Archangielskim. Stenogram procesu w licznych odpisach podawany jest z rąk do rąk. Tekst otrzymaliśmy bez wiedzy osoby, która notowała. <br>&lt;au&gt;REDAKCJA.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;TRZYDZIESTY PIĄTY PODPIS<br>POD PROTESTEM 34&lt;/&gt;<br><br>Nie jest rzeczą powszechnie znaną, iż we wczesnym okresie swej pisarskiej działalności Marks poświęcił wiele wysiłku walce z cenzurą oraz obronie wolności prasy. Warto przypomnieć jego wypowiedzi o tych sprawach, gdyż zachowały nie przemijającą aktualność.<br>Wśród publikacji Marksa dwa artykuły
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego