Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Mieszkańcy wsi mówią, że ważący 65 kilogramów pyton, od dawna porywał zwierzęta hodowlane w rejonie, nie gardząc kurami, psami czy cielętami. Gigantyczny wąż został przekazany zarządowi parków narodowych.
(PAP)Domniemany ojciec dręczy zza grobu

gwiazdy Jak podaje e-zone.pl, Jack Nicholson dręczony jest przez człowieka, który twierdził, iż jest biologicznym ojcem aktora. Za ojca Jacka uważał się Don Furcillo Rose, który umarł w 1998 roku. Przed śmiercią chciał zmusić aktora do uznania tego faktu. Zobowiązał też swą córkę, do dalszej walki.
Opublikowała ona właśnie w Internecie książkę, w której mówi, że jest przyrodnią siostrą multimilionera Jacka i opisuje dzieje walki Dona
Mieszkańcy wsi mówią, że ważący 65 kilogramów pyton, od dawna porywał zwierzęta hodowlane w rejonie, nie gardząc kurami, psami czy cielętami. Gigantyczny wąż został przekazany zarządowi parków narodowych.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Domniemany ojciec dręczy zza grobu&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;gwiazdy&lt;/&gt; Jak podaje e-zone.pl, Jack Nicholson dręczony jest przez człowieka, który twierdził, iż jest biologicznym ojcem aktora. Za ojca Jacka uważał się Don Furcillo Rose, który umarł w 1998 roku. Przed śmiercią chciał zmusić aktora do uznania tego faktu. Zobowiązał też swą córkę, do dalszej walki.<br>Opublikowała ona właśnie w Internecie książkę, w której mówi, że jest przyrodnią siostrą multimilionera Jacka i opisuje dzieje walki Dona
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!