Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1997
zezwolenia na wywóz waluty za granicę. Na życzenie posiadacza rachunku walutowego lub jego pełnomocnika, PKO wydaje za opłata, po okazaniu paszportu, zaświadczenie uprawniające do wywozu podjętych z rachunku dewiz.

Oprocentowanie lokat
Wysokość oprocentowania lokat w walutach wymienialnych uzależniona jest od aktualnego Oprocentowania lokat na rynkach zagranicznych.
Obsługa rachunków walutowych wymaga bowiem odpowiednio wysokich lokat w bankach i innych instytucjach finansowych za granica. Jeżeli za daną walutę płaca one niskie odsetki, również PKO musi odpowiednio dostosować oprocentowanie rachunków walutowych.
Wysokość oprocentowania rachunków walutowych "A" w PKO jest ogłaszana w wywieszanych w placówkach PKO specjalnych komunikatach Zarządu Banku. Rachunki terminowe otwarte przed zmiana
zezwolenia na wywóz waluty za granicę. Na życzenie posiadacza rachunku walutowego lub jego pełnomocnika, PKO wydaje za opłata, po okazaniu paszportu, zaświadczenie uprawniające do wywozu podjętych z rachunku dewiz.<br><br>&lt;tit&gt;Oprocentowanie lokat&lt;/&gt;<br>Wysokość oprocentowania lokat w walutach wymienialnych uzależniona jest od aktualnego Oprocentowania lokat na rynkach zagranicznych.<br>Obsługa rachunków walutowych wymaga bowiem odpowiednio wysokich lokat w bankach i innych instytucjach finansowych za granica. Jeżeli za daną walutę płaca one niskie odsetki, również PKO musi odpowiednio dostosować oprocentowanie rachunków walutowych.<br>Wysokość oprocentowania rachunków walutowych "A" w PKO jest ogłaszana w wywieszanych w placówkach PKO specjalnych komunikatach Zarządu Banku. Rachunki terminowe otwarte przed zmiana
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego