Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 13/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
należący do reżyserującego serial Jerzego Gruzy, jest popularnym miejscem spotkań warszawskich gwiazd kina, reżyserów, operatorów. Tu rozgrywa się akcja drugiego odcinka telenoweli.
Tu właśnie Małgosia próbuje poznać kogoś, by wkręcić się w "wielki świat". Otaczają ją znane postacie, dziwaczni artyści, transwestyci, homoseksualiści i kobiety szukające atrakcyjnych sponsorów.
- Blichtr często jest brudem - mówi Gruza. - Z pozoru wspaniali faceci są szarzy, nudni i zwyczajni. Właśnie z takimi problemami na co dzień borykają się nasze bohaterki. Miłość, zazdrość, obawa przed niechcianymi ciążami, tłum pustych, głupawych kokietek, zanik wartości... Panowie, więcej dymu i świateł - przerywa, poprawiając swoją ulubioną czapeczkę z daszkiem reżyser.

Bo do tanga
należący do reżyserującego serial Jerzego Gruzy, jest popularnym miejscem spotkań warszawskich gwiazd kina, reżyserów, operatorów. Tu rozgrywa się akcja drugiego odcinka telenoweli.<br>Tu właśnie Małgosia próbuje poznać kogoś, by wkręcić się w "wielki świat". Otaczają ją znane postacie, dziwaczni artyści, transwestyci, homoseksualiści i kobiety szukające atrakcyjnych sponsorów.<br>- Blichtr często jest brudem - mówi Gruza. - Z pozoru wspaniali faceci są szarzy, nudni i zwyczajni. Właśnie z takimi problemami na co dzień borykają się nasze bohaterki. Miłość, zazdrość, obawa przed niechcianymi ciążami, tłum pustych, głupawych kokietek, zanik wartości... Panowie, więcej dymu i świateł - przerywa, poprawiając swoją ulubioną czapeczkę z daszkiem reżyser. <br><br>&lt;tit&gt;Bo do tanga
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego