Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
telefonu widzisz aktualny stan konta, dzięki czemu wiesz, ile jeszcze możesz wydać na rozmowy.
Poczta głosowa oddzwania bezpłatnie! - Poczta Głosowa Simplus przyjmuje adresowane do Ciebie połączenia, gdy nie możesz rozmawiać lub masz wyłączony telefon. Skrytka Poczty Głosowej bezpłatnie oddzwoni do Ciebie i przekaże wszystkie wiadomości.
Połącz się ze światem (naliczanie co 30 sekund) - Każdy Użytkownik Simplusa ma możliwość wykonywania połączeń międzynarodowych. Dzwoniąc z dowolnego miejsca w Polsce do niemal każdego miejsca na świecie, płacisz z każde rozpoczęte 30 sekund połączenia.
Roaming - rozmawiasz i esemesujesz, skąd chcesz! (naliczanie co 30 sekund) Simplus jako pierwszy umożliwił Ci wykonywanie i odbieranie połączeń poza granicami
telefonu widzisz aktualny stan konta, dzięki czemu wiesz, ile jeszcze możesz wydać na rozmowy.<br>Poczta głosowa oddzwania bezpłatnie! - Poczta Głosowa &lt;name type="prod"&gt;Simplus&lt;/&gt; przyjmuje adresowane do Ciebie połączenia, gdy nie możesz rozmawiać lub masz wyłączony telefon. Skrytka Poczty Głosowej bezpłatnie oddzwoni do Ciebie i przekaże wszystkie wiadomości.<br>Połącz się ze światem (naliczanie co 30 sekund) - Każdy Użytkownik &lt;name type="prod"&gt;Simplusa&lt;/&gt; ma możliwość wykonywania połączeń międzynarodowych. Dzwoniąc z dowolnego miejsca w Polsce do niemal każdego miejsca na świecie, płacisz z każde rozpoczęte 30 sekund połączenia.<br>Roaming - rozmawiasz i esemesujesz, skąd chcesz! (naliczanie co 30 sekund) &lt;name type="prod"&gt;Simplus&lt;/&gt; jako pierwszy umożliwił Ci wykonywanie i odbieranie połączeń poza granicami
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!