Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy telefoniczne
Rok: 2003
telefonu widzisz aktualny stan konta, dzięki czemu wiesz, ile jeszcze możesz wydać na rozmowy.
Poczta głosowa oddzwania bezpłatnie! - Poczta Głosowa Simplus przyjmuje adresowane do Ciebie połączenia, gdy nie możesz rozmawiać lub masz wyłączony telefon. Skrytka Poczty Głosowej bezpłatnie oddzwoni do Ciebie i przekaże wszystkie wiadomości.
Połącz się ze światem (naliczanie co 30 sekund) - Każdy Użytkownik Simplusa ma możliwość wykonywania połączeń międzynarodowych. Dzwoniąc z dowolnego miejsca w Polsce do niemal każdego miejsca na świecie, płacisz z każde rozpoczęte 30 sekund połączenia.
Roaming - rozmawiasz i esemesujesz, skąd chcesz! (naliczanie co 30 sekund) Simplus jako pierwszy umożliwił Ci wykonywanie i odbieranie połączeń poza granicami
telefonu widzisz aktualny stan konta, dzięki czemu wiesz, ile jeszcze możesz wydać na rozmowy.<br>Poczta głosowa oddzwania bezpłatnie! - Poczta Głosowa &lt;name type="prod"&gt;Simplus&lt;/&gt; przyjmuje adresowane do Ciebie połączenia, gdy nie możesz rozmawiać lub masz wyłączony telefon. Skrytka Poczty Głosowej bezpłatnie oddzwoni do Ciebie i przekaże wszystkie wiadomości.<br>Połącz się ze światem (naliczanie co 30 sekund) - Każdy Użytkownik &lt;name type="prod"&gt;Simplusa&lt;/&gt; ma możliwość wykonywania połączeń międzynarodowych. Dzwoniąc z dowolnego miejsca w Polsce do niemal każdego miejsca na świecie, płacisz z każde rozpoczęte 30 sekund połączenia.<br>Roaming - rozmawiasz i esemesujesz, skąd chcesz! (naliczanie co 30 sekund) &lt;name type="prod"&gt;Simplus&lt;/&gt; jako pierwszy umożliwił Ci wykonywanie i odbieranie połączeń poza granicami
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe słowo roku 2019

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe słowo roku 2019. 
Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!

Pobierz bezpłatny e-book
„Pułapki ortografii"
prof. Jerzego Bralczyka!

Uwaga, do ebooka zostały dołączone informacje handlowe w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, toteż jego zamówienie wymaga wyrażenia poniższych zgód.

Wyślij

Weź udział w akcji „Młodzieżowe słowo roku 2019” i odbierz darmowy e-book!