Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
przekształceniach własnościowych w przemyśle cukrowniczym (Dz.U. Nr 98, poz. 473 ze zm.) stanowiącym o trzyletnim zakazie zbywania akcji. Pełnomocnictwo musi mieć formę pisemną zgodną ze wzorem otrzymanym w Oddziale "Cukrownia Malbork", bądź być poświadczone notarialnie.
jp

Wyremontowane kładki
Kładki zawieszone nad rzeką Wąską w granicach Parku Ekologicznego są nagminnie dewastowane przez wandali. Podobnie rzecz się ma z innymi obiektami. Chata Biesiadna i toalety znajdujące się obok domków edukacyjnych wymagają ciągłych napraw i konserwacji. W minionym tygodniu naprawione zostały obie kładki. Ciekawe kiedy potrzebny będzie kolejny remont?
jp

PKS na Dzień Zmarłych
PKS uruchamia w dniach od 29 października do 3
przekształceniach własnościowych w przemyśle cukrowniczym (Dz.U. Nr 98, poz. 473 ze zm.) stanowiącym o trzyletnim zakazie zbywania akcji. Pełnomocnictwo musi mieć formę pisemną zgodną ze wzorem otrzymanym w Oddziale "Cukrownia Malbork", bądź być poświadczone notarialnie.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Wyremontowane kładki&lt;/&gt;<br>Kładki zawieszone nad rzeką Wąską w granicach Parku Ekologicznego są nagminnie dewastowane przez wandali. Podobnie rzecz się ma z innymi obiektami. Chata Biesiadna i toalety znajdujące się obok domków edukacyjnych wymagają ciągłych napraw i konserwacji. W minionym tygodniu naprawione zostały obie kładki. Ciekawe kiedy potrzebny będzie kolejny remont?<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;PKS na Dzień Zmarłych&lt;/&gt;<br>PKS uruchamia w dniach od 29 października do 3
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego