Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
zawiadomić program o rozpoczęciu nagrania;
- poinformować program o zakończeniu nagrywania makrodefinicji.

W sumie nic nadzwyczajnego. No to spróbujmy:
1. Jeżeli wymaga tego charakter makrodefinicji - ustaw kursor w odpowiednim miejscu tekstu (to może mieć znaczenie przy tworzeniu makrodefinicji formatujących).
2. Naciskając klawisze [F7], [F7] wybierz polecenie Inne|Makrodefinicje - na ekranie zobaczysz pole dialogu przedstawione na rysunku 17-1.
3. Klawiszami [Strzałka w górę] oraz [Strzałka w dół] podświetl jeden z wierszy, które z lewej strony zawierają literę alfabetu od "A" do "O" - wskazana w ten sposób litera stanowić będzie klucz do odtworzenia makrodefinicji.
4. Naciśnij klawisz [F1] - pole dialogu zniknie z ekranu, kursor
zawiadomić program o rozpoczęciu nagrania;<br>- poinformować program o zakończeniu nagrywania makrodefinicji.<br><br>W sumie nic nadzwyczajnego. No to spróbujmy:<br>1. Jeżeli wymaga tego charakter makrodefinicji - ustaw kursor w odpowiednim miejscu tekstu (to może mieć znaczenie przy tworzeniu makrodefinicji formatujących).<br>2. Naciskając klawisze [F7], [F7] wybierz polecenie Inne|Makrodefinicje - na ekranie zobaczysz pole dialogu przedstawione na rysunku 17-1.<br>3. Klawiszami [Strzałka w górę] oraz [Strzałka w dół] podświetl jeden z wierszy, które z lewej strony zawierają literę alfabetu od "A" do "O" - wskazana w ten sposób litera stanowić będzie klucz do odtworzenia makrodefinicji.<br>4. Naciśnij klawisz [F1] - pole dialogu zniknie z ekranu, kursor
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego