Typ tekstu: Książka
Tytuł: Sporne sprawy polskiej literatury współczesnej
Rok: 1998
wiele innych. Ich repertuar literacki uwzględnia utwory wysokoartystyczne oraz liczne teksty należące do różnych odmian literatury popularnej.
Ilościowo wyróżnia się też dorobek "Naszej Księgarni" oraz Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Obie instytucje zajmują się m.in. dostarczaniem książek literackich (z listy lektury obowiązkowej i uzupełniającej) dla młodzieży szkolnej. Dostrzegalny jest również dorobek dawnej "drugoobiegowej" Niezależnej Oficyny Wydawniczej.
Spośród instytucji religijnych utwory artystyczne publikuje m.in. Wydawnictwo Salezjańskie.
Wejście na rynek tylu nowych firm nie wywołało dotąd rewolucji ilościowej w postaci wysokich nakładów wybranych utworów literackich.
Nie pojawiły się w szerszym zakresie wydania kieszonkowe dzieł dawnych i współczesnych, wysokoartystycznych i popularnych. Globalne nakłady
wiele innych. Ich repertuar literacki uwzględnia utwory wysokoartystyczne oraz liczne teksty należące do różnych odmian literatury popularnej.<br> Ilościowo wyróżnia się też dorobek "Naszej Księgarni" oraz Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych. Obie instytucje zajmują się m.in. dostarczaniem książek literackich (z listy lektury obowiązkowej i uzupełniającej) dla młodzieży szkolnej. Dostrzegalny jest również dorobek dawnej "drugoobiegowej" Niezależnej Oficyny Wydawniczej.<br> Spośród instytucji religijnych utwory artystyczne publikuje m.in. Wydawnictwo Salezjańskie.<br> Wejście na rynek tylu nowych firm nie wywołało dotąd rewolucji ilościowej w postaci wysokich nakładów wybranych utworów literackich.<br> Nie pojawiły się w szerszym zakresie wydania kieszonkowe dzieł dawnych i współczesnych, wysokoartystycznych i popularnych. Globalne nakłady
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!