Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 35
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
książką, w trakcie jej powstawania. Był też recenzentem opracowania. W monografii znalazł się też także krótki tekst wybitnego łopusznianina.
Dużą rolę przy powstawaniu monografii miało Podhalańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Nowym Targu, pełniące rolę pośrednika pomiędzy władzami gminy, a zespołem naukowców, opracowujących książkę. Towarzystwo zajęło się też redakcją techniczną oraz drukiem.
Monografia ukazała się w nakładzie 2 tys. egzemplarzy. Można ją już nabyć w siedzibie Urzędu Gminy Nowy Targ przy ul. Bulwarowej. W najbliższych dniach pojawi się też na półkach księgarskich, mieszkańcy gminy będą ją mogli zakupić także u swoich sołtysów lub w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej.
Beata ZalotMiędzynarodowy
książką, w trakcie jej powstawania. Był też recenzentem opracowania. W monografii znalazł się też także krótki tekst wybitnego łopusznianina.<br>Dużą rolę przy powstawaniu monografii miało Podhalańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Nowym Targu, pełniące rolę pośrednika pomiędzy władzami gminy, a zespołem naukowców, opracowujących książkę. Towarzystwo zajęło się też redakcją techniczną oraz drukiem.<br>Monografia ukazała się w nakładzie 2 tys. egzemplarzy. Można ją już nabyć w siedzibie Urzędu Gminy Nowy Targ przy ul. Bulwarowej. W najbliższych dniach pojawi się też na półkach księgarskich, mieszkańcy gminy będą ją mogli zakupić także u swoich sołtysów lub w Gminnym Ośrodku Kultury w Łopusznej.<br>&lt;au&gt;Beata Zalot&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Międzynarodowy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego