Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.14 (39)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
prezentuje pokaźny brzuch - pogłoski o jej ciąży były prawdziwe. Gdy się pojawiła na planie filmowym, wszyscy mogli się o tym przekonać. Za Courteney dreptał jej mąż, David Arquette (33 l.) i dźwigał jej pakunki. Cox teraz myśli o wyprawce dla pierworodnego dziecka.
JOANNA LENART

W Berlinie goło i wesoło
Najbardziej efektowną częścią Festiwalu Filmowego w Berlinie były manifestacje nagusów - berlińskich studentów. Tak trzymać, nagusy!
JOANNA LENART

Przepraszam cię, synu
Słynny aktor Gerard Depardieu (56 l.) przeprasza swego syna Guillaume (32 l.) za rodzicielskie błędy.
Guillaume wydał w tym tygodniu książkę "Tout donner" ("Dać wszystko"), w której zarzucił ojcu, że się nim
prezentuje pokaźny brzuch - pogłoski o jej ciąży były prawdziwe. Gdy się pojawiła na planie filmowym, wszyscy mogli się o tym przekonać. Za Courteney dreptał jej mąż, David Arquette (33 l.) i dźwigał jej pakunki. Cox teraz myśli o wyprawce dla pierworodnego dziecka.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;W Berlinie goło i wesoło&lt;/&gt;<br>Najbardziej efektowną częścią Festiwalu Filmowego w Berlinie były manifestacje nagusów - berlińskich studentów. Tak trzymać, nagusy!<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;JOANNA LENART&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Przepraszam cię, synu&lt;/&gt;<br>Słynny aktor Gerard Depardieu (56 l.) przeprasza swego syna Guillaume (32 l.) za rodzicielskie błędy.<br>Guillaume wydał w tym tygodniu książkę "Tout donner" ("Dać wszystko"), w której zarzucił ojcu, że się nim
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego