Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Motor
Nr: 37
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1975
skrzynia biegów, przekładnia główna) w ramach spłat kredytów przewidzianych kontraktem licencyjnym.

KADRA

Powstanie nowoczesnej fabryki i bardzo wysoki poziom techniczny środków produkcji pociąga za sobą konieczność szkolenia kadry pracowników w najróżniejszych specjalnościach zawodowych. Nowoczesna technologia zmusza też do ciągłego podnoszenia kwalifikacji już zatrudnionych pracowników i angażowania ludzi o wysokich umiejętnościach fachowych.
Już dziś w FSM pracuje 1400 osób z wyższym wykształceniem, W tym ponad 1100 inżynierów, ponad 4000 osób z wykształceniem średnim, a wśród nich 1400 wysoko wykwalifikowanych techników. Z myślą o przyszłości w szkołach przyzakładowych kształci się w bieżącym roku w kilkudziesięciu specjalnościach ponad 5000 uczniów.
Wychodząc naprzeciw wielostronnym potrzebom
skrzynia biegów, przekładnia główna) w ramach spłat kredytów przewidzianych kontraktem licencyjnym. <br><br>&lt;tit&gt;KADRA &lt;/&gt;<br><br>Powstanie nowoczesnej fabryki i bardzo wysoki poziom techniczny środków produkcji pociąga za sobą konieczność szkolenia kadry pracowników w najróżniejszych specjalnościach zawodowych. Nowoczesna technologia zmusza też do ciągłego podnoszenia kwalifikacji już zatrudnionych pracowników i angażowania ludzi o wysokich umiejętnościach fachowych. <br>Już dziś w FSM pracuje 1400 osób z wyższym wykształceniem, W tym ponad 1100 inżynierów, ponad 4000 osób z wykształceniem średnim, a wśród nich 1400 wysoko wykwalifikowanych techników. Z myślą o przyszłości w szkołach przyzakładowych kształci się w bieżącym roku w kilkudziesięciu specjalnościach ponad 5000 uczniów. <br>Wychodząc naprzeciw wielostronnym potrzebom
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego