Typ tekstu: Książka
Autor: Piątkowska Monika, Talko Leszek
Tytuł: Talki w wielkim mieście
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 2001
na tej liście i jeśli nie zdarzy się jakiś cud, zostanę posłem.
Osobiście uważam, że cud się nie zdarzy.


Wyścig szczurów
Podobno szczury to bardzo inteligentne stworzenia. Potrafią znaleźć drogę w labiryncie, czego nie potrafi wielu ludzi, i wiedzą, jak odróżnić trutkę od jedzenia, czego nie potrafi zrobić żaden miłośnik fast foodów.
Niewiele wiem o szczurach, ale z jakiegoś niewyjaśnionego powodu wydawały mi się stworzeniami niezwykle ambitnymi. Moje przypuszczenia potwierdziły się pewnego dnia, gdy spotkałem na mieście Kazika. Nie wyglądał najlepiej, miał podkrążone oczy, wymiętą koszulę. Uznałem, że muszę mu pomóc wyjść z depresji i dać się zaprosić do restauracji.
- Stary, nie
na tej liście i jeśli nie zdarzy się jakiś cud, zostanę posłem.<br>Osobiście uważam, że cud się nie zdarzy. &lt;/&gt;<br><br><br><br><br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Wyścig szczurów&lt;/&gt;<br>Podobno szczury to bardzo inteligentne stworzenia. Potrafią znaleźć drogę w labiryncie, czego nie potrafi wielu ludzi, i wiedzą, jak odróżnić trutkę od jedzenia, czego nie potrafi zrobić żaden miłośnik fast foodów.<br>Niewiele wiem o szczurach, ale z jakiegoś niewyjaśnionego powodu wydawały mi się stworzeniami niezwykle ambitnymi. Moje przypuszczenia potwierdziły się pewnego dnia, gdy spotkałem na mieście Kazika. Nie wyglądał najlepiej, miał podkrążone oczy, wymiętą koszulę. Uznałem, że muszę mu pomóc wyjść z depresji i dać się zaprosić do restauracji.<br>- Stary, nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego