Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Rok: 2001
Nagle z wyniku 32:40 zrobiło się 34:50, głównie dzięki dobrej dyspozycji drugiego środkowego ALBY - Teomana Ozturka. Do końca tej kwarty Wrocławianie nie zdołali zmniejszyć swoich strat.
Punkty w II kwarcie: Avlijas 7, Wójcik 5, Zieliński 5, McNaull 4, Marks 2

III kwarta:
W drugiej połowie Wrocławianie zaczęli lepiej gracę w obronie, co od razu przyniosło rezultaty - przez pierwsze 6 minut ALBA zdobyła tylko dwa punkty. W ataku obudził się za to Miglinieks, który zdobył szybko 7 punktów. Potem jednak znowu coś się zacięło we wrocławskim ataku, a koszykarze z Niemiec szybko to wykorzystali i odskoczyli znowu na 15 punktów
Nagle z wyniku 32:40 zrobiło się 34:50, głównie dzięki dobrej dyspozycji drugiego środkowego ALBY - Teomana Ozturka. Do końca tej kwarty Wrocławianie nie zdołali zmniejszyć swoich strat.<br>Punkty w II kwarcie: Avlijas 7, Wójcik 5, Zieliński 5, McNaull 4, Marks 2<br><br>&lt;tit&gt;III kwarta&lt;/&gt;:<br>W drugiej połowie Wrocławianie zaczęli lepiej gracę w obronie, co od razu przyniosło rezultaty - przez pierwsze 6 minut ALBA zdobyła tylko dwa punkty. W ataku obudził się za to Miglinieks, który zdobył szybko 7 punktów. Potem jednak znowu coś się zacięło we wrocławskim ataku, a koszykarze z Niemiec szybko to wykorzystali i odskoczyli znowu na 15 punktów