Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2002
uprawia sport albo ćwiczenia fizyczne, a przy tym stara się utrzymać prawidłową wagę ciała - ten spełnia warunki umożliwiające osiągniecie imponującego wieku. Ważnym warunkiem jest także pozytywny stosunek do życia, pogoda ducha i niezbyt częsta zamian życiowego partnera.
Prawidłowa dieta nie musi oznaczać odchudzania i liczenia kalorii. Wystarczy, żeby w naszym jadłospisie na stale zagościły warzywa i owoce, przynajmniej raz w tygodniu pojawiły się ryby. Powinniśmy natomiast unikać tłustych potraw. Tylko jeśli okaże się to konieczne, w szczególnych sytuacjach, możemy skorzystać z pomocy witamin i minerałów tabletkach ale to po konsultacji z lekarzem.
Spacer dla zdrowia
Podobnie jest z aktywnością fizyczna. Oczywiście
uprawia sport albo ćwiczenia fizyczne, a przy tym stara się utrzymać prawidłową wagę ciała - ten spełnia warunki umożliwiające osiągniecie imponującego wieku. Ważnym warunkiem jest także pozytywny stosunek do życia, pogoda ducha i niezbyt częsta zamian życiowego partnera.<br>Prawidłowa dieta nie musi oznaczać odchudzania i liczenia kalorii. Wystarczy, żeby w naszym jadłospisie na stale zagościły warzywa i owoce, przynajmniej raz w tygodniu pojawiły się ryby. Powinniśmy natomiast unikać tłustych potraw. Tylko jeśli okaże się to konieczne, w szczególnych sytuacjach, możemy skorzystać z pomocy witamin i minerałów tabletkach ale to po konsultacji z lekarzem.<br>Spacer dla zdrowia<br>Podobnie jest z aktywnością fizyczna. Oczywiście
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego