Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
Przyrządza się ją głownie z ryżu, mięsa, cebuli, grzybów, pędów bambusa, orzechów, sosu sojowego i dostępnych warzyw. Jednym słowem z tego, co ma się w danej chwili pod ręką.
Rarytasem są Pi tan - konserwowane kacze jaja, fermentowane w zalewie z wapna, słomy ryżowej i herbaty. Po kilku tygodniach stają się jajkami na twardo: białko brązowieje, a żółtko jest zielone.
Wszystkie składniki potraw: mięso, warzywa, owoce i ryby kroi się bardzo małe kawalerki. Dzięki temu szybciej się gotują, smażą i pieką, nie tracą przy tym jędrności oraz cennych wartości odżywczych.
Potrawy gotuje się w woku, garnku podobnym do bardzo głębokiej patelni. Wklęsłe dno i
Przyrządza się ją głownie z ryżu, mięsa, cebuli, grzybów, pędów bambusa, orzechów, sosu sojowego i dostępnych warzyw. Jednym słowem z tego, co ma się w danej chwili pod ręką.<br>Rarytasem są Pi tan - konserwowane kacze jaja, fermentowane w zalewie z wapna, słomy ryżowej i herbaty. Po kilku tygodniach stają się jajkami na twardo: białko brązowieje, a żółtko jest zielone.<br>Wszystkie składniki potraw: mięso, warzywa, owoce i ryby kroi się bardzo małe kawalerki. Dzięki temu szybciej się gotują, smażą i pieką, nie tracą przy tym jędrności oraz cennych wartości odżywczych.<br>Potrawy gotuje się w woku, garnku podobnym do bardzo głębokiej patelni. Wklęsłe dno i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego