Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 1 (149)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
ujrzał spodnie dresowe, kurtkę i damskie figi poplamione krwią.
- O Boże... - szepnął, a potem rzucił gniewnie do Leśniaka: - Czemuś pan tego od razu nie powiedział?!
- Wyszło mi jakoś z głowy - z głupawą miną drapał się po głowie.
Jeszcze raz przetrząśnięto każdy kąt stodoły. Poszukiwania utrudniały zwały słomy wypełniającej pomieszczenie od klepiska po dach. Dziecka nie znaleziono. Powiadomiono policję.
O 5 rano w dyspozytorni pogotowia ratunkowego w pobliskim miasteczku zaterkotał telefon. Dzwonił mąż Weroniki. Poinformował, że noworodek się odnalazł.
- Szedłem z mlekiem do szosy. Mijając stodołę, usłyszałem słabe kwilenie. Dochodziło z góry, no więc wlazłem po drabinie i znalazłem po chwili w
ujrzał spodnie dresowe, kurtkę i damskie figi poplamione krwią.<br>&lt;q&gt;- O Boże...&lt;/&gt; - szepnął, a potem rzucił gniewnie do Leśniaka: &lt;q&gt;- Czemuś pan tego od razu nie powiedział?!&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Wyszło mi jakoś z głowy&lt;/&gt; - z głupawą miną drapał się po głowie.<br>Jeszcze raz przetrząśnięto każdy kąt stodoły. Poszukiwania utrudniały zwały słomy wypełniającej pomieszczenie od klepiska po dach. Dziecka nie znaleziono. Powiadomiono policję.<br>O 5 rano w dyspozytorni pogotowia ratunkowego w pobliskim miasteczku zaterkotał telefon. Dzwonił mąż Weroniki. Poinformował, że noworodek się odnalazł.<br>&lt;q&gt;- Szedłem z mlekiem do szosy. Mijając stodołę, usłyszałem słabe kwilenie. Dochodziło z góry, no więc wlazłem po drabinie i znalazłem po chwili w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!