Typ tekstu: Książka
Autor: Mariusz Cieślik
Tytuł: Śmieszni kochankowie
Rok: 2004
już dość.
- Ty, Jasiu, zawsze psujesz zabawę. Co się tak litujesz nad bandycką kurwą? Może też masz na nią ochotę? Widziałem, jak się na nią gapiłeś.
- Szymek, mówię ci, daj jej spokój. Co ci przeszkadza? Niech sobie siedzi.
Janek skierował się w stronę toalety.
- Chyba poszedł zwalić konia - powiedział Szymon konfidencjonalnym szeptem, żeby wszyscy go słyszeli. - Sperma staremu uderza do głowy. Tyle lat bez baby. Zaraz mu załatwię.
Podszedł do stolika dziewczyny.
- Dobry wieczór pani. Można się przysiąść?
Dziewczyna nie zareagowała.
- Można wiedzieć, jak pani na imię?
Nic.
- Niech się pani nie boi, nic pani nie zrobimy. Pani koledzy już chyba
już dość.<br>- Ty, Jasiu, zawsze psujesz zabawę. Co się tak litujesz nad bandycką kurwą? Może też masz na nią ochotę? Widziałem, jak się na nią gapiłeś.<br>- Szymek, mówię ci, daj jej spokój. Co ci przeszkadza? Niech sobie siedzi.<br>Janek skierował się w stronę toalety.<br>- Chyba poszedł zwalić konia - powiedział Szymon konfidencjonalnym szeptem, żeby wszyscy go słyszeli. - Sperma staremu uderza do głowy. Tyle lat bez baby. Zaraz mu załatwię.<br>Podszedł do stolika dziewczyny.<br>- Dobry wieczór pani. Można się przysiąść?<br>Dziewczyna nie zareagowała.<br>- Można wiedzieć, jak pani na imię?<br>Nic.<br>- Niech się pani nie boi, nic pani nie zrobimy. Pani koledzy już chyba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!