Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.22
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
druga pod względem wielkości tego typu inwestycja w Europie i największa w Polsce. Dotychczas niemal wszystkie ścieki z Bydgoszczy trafiały bezpośrednio do Brdy i Wisły. Po zakończeniu budowy oczyszczalni miasto będzie zrzucało do rzek znikome ilości zanieczyszczeń.
(PAP)Wirtualne szczekanie W Londynie pokazany został robot RS-01. Ma on wielkość labradora i jest największym zoomorficznym robotem jaki do tej pory został wyprodukowany.
(PAP)poczta metropoluDwóch ochroniarzy i staruszka

Ostatnio byłam świadkiem nieprzyjemnej sytuacji w supermarkecie. Okazało się, że banknot 20 - złotowy, którym płaciła za zakupy pewna staruszka jest fałszywy. Pani miała około 90 lat i była bardzo niewielkiego wzrostu.
Sprzedawczyni
druga pod względem wielkości tego typu inwestycja w Europie i największa w Polsce. Dotychczas niemal wszystkie ścieki z Bydgoszczy trafiały bezpośrednio do Brdy i Wisły. Po zakończeniu budowy oczyszczalni miasto będzie zrzucało do rzek znikome ilości zanieczyszczeń.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wirtualne szczekanie&lt;/&gt; W Londynie pokazany został robot RS-01. Ma on wielkość labradora i jest największym zoomorficznym robotem jaki do tej pory został wyprodukowany.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=13&gt;<br><br>&lt;tit&gt;poczta metropolu&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="letter"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dwóch ochroniarzy i staruszka&lt;/&gt;<br><br>Ostatnio byłam świadkiem nieprzyjemnej sytuacji w supermarkecie. Okazało się, że banknot 20 - złotowy, którym płaciła za zakupy pewna staruszka jest fałszywy. Pani miała około 90 lat i była bardzo niewielkiego wzrostu.<br>Sprzedawczyni
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego