Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Niedziela
Nr: 8
Miejsce wydania: Częstochowa
Rok: 1998
głosów wyborców, prawdziwych katolików, którzy za tą opcją polityczną głosowali. A teraz ci ludzie posiadają w sobie gorycz pomyłki, zawodu i wstydu, bo oto ci, w których wierzyli, że mądrze i po katolicku będą stawiać sprawy w Sejmie, postanowili tak, że ważny problem moralności chrześcijańskiej ostatecznie rozwiązano z gruntu po laicku. W konsekwencji sprawcy tej dywersji spowodowali pierwszą tragiczną klęskę prawicowej koalicji, klęskę, którą - zwłaszcza w pierwszym przypadku, w sprawie wychowania seksualnego, tak łatwo można było zamienić w zwycięstwo. Ten tragiczny - nie waham się go tak nazwać - fakt musi postawić przed każdym, ale przede wszystkim przed jej sympatykami pytanie:

Jaka jest
głosów wyborców, prawdziwych katolików, którzy za tą opcją polityczną głosowali. A teraz ci ludzie posiadają w sobie gorycz pomyłki, zawodu i wstydu, bo oto ci, w których wierzyli, że mądrze i po katolicku będą stawiać sprawy w Sejmie, postanowili tak, że ważny problem moralności chrześcijańskiej ostatecznie rozwiązano z gruntu po laicku. W konsekwencji sprawcy tej dywersji spowodowali pierwszą tragiczną klęskę prawicowej koalicji, klęskę, którą - zwłaszcza w pierwszym przypadku, w sprawie wychowania seksualnego, tak łatwo można było zamienić w zwycięstwo. Ten tragiczny - nie waham się go tak nazwać - fakt musi postawić przed każdym, ale przede wszystkim przed jej sympatykami pytanie:<br><br>&lt;tit&gt; Jaka jest
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!