Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Górskiego.
Bogusław Cupiał i Henryk Kasperczak logiką kierowali się w dużo mniejszym stopniu. Wisła zimą hurtowo ściągała wszystkich znanych piłkarzy, którzy pojawili się na rynku. Głównie - gwiazdy, reprezentantów Polski.
W efekcie "Kasper" ma teraz do dyspozycji ośmiu obrońców i tylko dwóch niezłych napastników. Czterech pomocników do środka pola, a na lewą stronę niedoświadczonego Brożka.
Kto wybrał lepszą strategię, okaże się wiosną. Może górą będzie Legia, w której zimą obowiązywało hasło - najważniejsze, to utrzymać stary skład.
ARTUR SZCZEPANIK dziennikarz FAKTU

Francja jest najpiękniejsza
Henryk Kasperczak
Fakt: - Ma pan podwójne obywatelstwo: polskie i francuskie. Bardziej czuje się pan Polakiem czy Francuzem?
HENRYK KASPERCZAK
Górskiego.<br>Bogusław Cupiał i Henryk Kasperczak logiką kierowali się w dużo mniejszym stopniu. Wisła zimą hurtowo ściągała wszystkich znanych piłkarzy, którzy pojawili się na rynku. Głównie - gwiazdy, reprezentantów Polski.<br>W efekcie "Kasper" ma teraz do dyspozycji ośmiu obrońców i tylko dwóch niezłych napastników. Czterech pomocników do środka pola, a na lewą stronę niedoświadczonego Brożka.<br>Kto wybrał lepszą strategię, okaże się wiosną. Może górą będzie Legia, w której zimą obowiązywało hasło - najważniejsze, to utrzymać stary skład.<br>&lt;au&gt;ARTUR SZCZEPANIK dziennikarz FAKTU&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Francja jest najpiękniejsza&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Henryk Kasperczak&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Fakt: - Ma pan podwójne obywatelstwo: polskie i francuskie. Bardziej czuje się pan Polakiem czy Francuzem?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;HENRYK KASPERCZAK
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego