Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 27/2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
zjadły twarz

- To nie napastnicy zmasakrowali twarz mężczyzny. Brak tkanek uszu i nosa spowodowały gryzonie - powiedziała nam prokurator Danuta Rudzka z Grójca. - Chłopcy będą odpowiadać za pobicie ze skutkiem śmiertelnym.

Prokurator rejonowy w Grójcu (Radomskie) sformułował wczoraj zarzuty wobec trzech nastolatków z Nowego Miasta podejrzewanych przez tamtejszą policję o odrażający mord na 29-letnim rolniku. Chłopcy pobili mężczyznę, ale to nie oni są winni zmasakrowania jego twarzy i głowy.

Trzech nastolatków wytropiła policja z Nowego Miasta. Chłopcy w poniedziałek wieczorem pobili swoją ofiarę, zawlekli na boisko piłkarskie, rozebrali do naga i zostawili. Tam właśnie następnego dnia znaleziono zwłoki pobitego.

Mężczyzna zmarł
zjadły twarz&lt;/&gt;<br><br>- To nie napastnicy zmasakrowali twarz mężczyzny. Brak tkanek uszu i nosa spowodowały gryzonie - powiedziała nam prokurator Danuta Rudzka z Grójca. - Chłopcy będą odpowiadać za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. <br><br>Prokurator rejonowy w Grójcu (Radomskie) sformułował wczoraj zarzuty wobec trzech nastolatków z Nowego Miasta podejrzewanych przez tamtejszą policję o odrażający mord na 29-letnim rolniku. Chłopcy pobili mężczyznę, ale to nie oni są winni zmasakrowania jego twarzy i głowy. <br><br>Trzech nastolatków wytropiła policja z Nowego Miasta. Chłopcy w poniedziałek wieczorem pobili swoją ofiarę, zawlekli na boisko piłkarskie, rozebrali do naga i zostawili. Tam właśnie następnego dnia znaleziono zwłoki pobitego. <br><br>Mężczyzna zmarł
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego