Typ tekstu: Książka
Autor: Kruszyński Zbigniew
Tytuł: Na lądach i morzach
Rok wydania: 1999
Rok powstania: 1998
nad ranem. Wraca rzecznik. Zostaje wdrożone śledztwo. Echokardiografia w tydzień po zawale wykazała poważne zaburzenia kurczliwości i zwłóknienie płatków zastawki.
Są tacy, którzy to przeżywają. Oszczędny tryb życia i dieta bez soli. Lekarstwa, mononit, captopril. Stefan nie mógł pogodzić się z tym, że odebrano mu możliwość sprostowania. Wiele razy analizował na zimno sytuację. Nie mogło być mowy o przypadku, wszystko układało się w logiczny ciąg następstw.
Lekarze zabronili palenia w każdej formie, ale on coraz częściej sięgał po fajkę. Postarzał się o dekadę, wyglądał jak jego ojciec na zdjęciu zrobionym w cytadeli dwa lata przed śmiercią. Kiedy powiedziałam mu o tym, wyjął
nad ranem. Wraca rzecznik. Zostaje wdrożone śledztwo. Echokardiografia w tydzień po zawale wykazała poważne zaburzenia kurczliwości i zwłóknienie płatków zastawki.<br>Są tacy, którzy to przeżywają. Oszczędny tryb życia i dieta bez soli. Lekarstwa, mononit, captopril. Stefan nie mógł pogodzić się z tym, że odebrano mu możliwość sprostowania. Wiele razy analizował na zimno sytuację. Nie mogło być mowy o przypadku, wszystko układało się w logiczny ciąg następstw. <br>Lekarze zabronili palenia w każdej formie, ale on coraz częściej sięgał po fajkę. Postarzał się o dekadę, wyglądał jak jego ojciec na zdjęciu zrobionym w cytadeli dwa lata przed śmiercią. Kiedy powiedziałam mu o tym, wyjął
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!