Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Jedni gasili pragnienie polskim piwem, inni podziwiali spływających flisaków na sucho, jeszcze inni próbowali uwiecznić mgliste Trzy Korony. Dzieci machały do Słowaków, wypoczywających po drugiej stronie rzeki. Byli i tacy, którzy twierdzili, że to przejście promowe wymyślili dziennikarze.
Beata Zalot



Remont na Huciskach

Na Polanie Huciska w Dolinie Chochołowskiej, pod nadzorem Józefa Kmina z Witowa remontowany jest szałas. Został on przeniesiony z górnej części Polany. Po zakończeniu prac będzie służył Andrzejowi Ziębie Galowi, który bacuje na Polanie Chochołowskiej. Jak twierdzi Wiesław Tatar z Tatrzańskiego Parku Narodowego, szałas ten pierwotnie stał na Polanie Wyżniej Chochołowskiej.
W tym roku zostanie jeszcze wyremontowanych kilka
Jedni gasili pragnienie polskim piwem, inni podziwiali spływających flisaków na sucho, jeszcze inni próbowali uwiecznić mgliste Trzy Korony. Dzieci machały do Słowaków, wypoczywających po drugiej stronie rzeki. Byli i tacy, którzy twierdzili, że to przejście promowe wymyślili dziennikarze.<br>&lt;au&gt;Beata Zalot&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Remont na Huciskach&lt;/tit&gt;<br><br>Na Polanie Huciska w Dolinie Chochołowskiej, pod nadzorem Józefa Kmina z Witowa remontowany jest szałas. Został on przeniesiony z górnej części Polany. Po zakończeniu prac będzie służył Andrzejowi Ziębie Galowi, który bacuje na Polanie Chochołowskiej. Jak twierdzi Wiesław Tatar z Tatrzańskiego Parku Narodowego, szałas ten pierwotnie stał na Polanie Wyżniej Chochołowskiej.<br>W tym roku zostanie jeszcze wyremontowanych kilka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego