Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 30
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
zgubi, zniszczy, bądź zmienią się w nim dane (np. zmiana adresu, nazwiska). Na nowy druk prawa jazdy mogą liczyć jedynie świeżo upieczeni kierowcy, bądź ci, którym dotychczasowy dokument zgubił się, zniszczył bądź zmieniły się w nim jakiekolwiek dane. Wymiana starych wzorów prawa jazdy rozpocznie się 1 lipca 2000 roku, od najstarszych dokumentów. Przebiegać będzie etapami i zakończy się w 2006 roku.
W najlepszej sytuacji są osoby, które rozpoczęły procedurę, związaną z uzyskaniem prawa jazdy przed 1 lipca. Mogą one wybierać - pomiędzy starym tańszym blankietem, a nowym droższym, ale za to bardziej "cywilizowanym".

Bliżej Europy znaczy drożej

Zmiany te pociągnęły za sobą
zgubi, zniszczy, bądź zmienią się w nim dane (np. zmiana adresu, nazwiska). Na nowy druk prawa jazdy mogą liczyć jedynie świeżo upieczeni kierowcy, bądź ci, którym dotychczasowy dokument zgubił się, zniszczył bądź zmieniły się w nim jakiekolwiek dane. Wymiana starych wzorów prawa jazdy rozpocznie się 1 lipca 2000 roku, od najstarszych dokumentów. Przebiegać będzie etapami i zakończy się w 2006 roku.<br>W najlepszej sytuacji są osoby, które rozpoczęły procedurę, związaną z uzyskaniem prawa jazdy przed 1 lipca. Mogą one wybierać - pomiędzy starym tańszym blankietem, a nowym droższym, ale za to bardziej "cywilizowanym".<br><br>&lt;tit&gt;Bliżej Europy znaczy drożej&lt;/&gt;<br><br>Zmiany te pociągnęły za sobą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego