Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wszystkim zapomnieć, oderwać się od problemów, zwolnić tempo. Przez cały dzień chodzę na spotkania, zajmuję się dokumentami, a wieczorem w stroju diabła śpiewam na scenie.

Jak się Pan czuje, występując w strojach z epoki?

- Różnie. Jako góral czy żołnierz czuję się dobrze. Jednak w rajtuzach i króciutkich bufiastych spodenkach - trochę nieswojo.

Czy dzięki takiemu hobby ma Pan możliwość podróżowania?

- Oczywiście, jeśli mam czas staram się uczestniczyć w różnych festiwalach. Ostatnio byłem we Francji na Festiwalu Oper Barokowych.

MAGDA KARPIŃSKAWiększość Polaków preferuje parkę

Warszawa Według 62 proc. Polaków idealna liczba dzieci w rodzinie to dwoje - wynika z sondażu OBOP. Dla 84
wszystkim zapomnieć, oderwać się od problemów, zwolnić tempo. Przez cały dzień chodzę na spotkania, zajmuję się dokumentami, a wieczorem w stroju diabła śpiewam na scenie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Jak się Pan czuje, występując w strojach z epoki?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Różnie. Jako góral czy żołnierz czuję się dobrze. Jednak w rajtuzach i króciutkich bufiastych spodenkach - trochę nieswojo.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Czy dzięki takiemu hobby ma Pan możliwość podróżowania?&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;- Oczywiście, jeśli mam czas staram się uczestniczyć w różnych festiwalach. Ostatnio byłem we Francji na Festiwalu Oper Barokowych.&lt;/&gt;<br><br>&lt;au&gt;MAGDA KARPIŃSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Większość Polaków preferuje parkę&lt;/&gt;<br><br>Warszawa Według 62 proc. Polaków idealna liczba dzieci w rodzinie to dwoje - wynika z sondażu OBOP. Dla 84
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego