Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
tym majątki wielu posłów są zbyt duże jak na zwykłe poselskie dochody. Gdyby ktoś przez kilka lat wydawał nie więcej niż dwa tysiące miesięcznie, to może mógłby zaoszczędzić. Jednak gołym okiem widać, że parlamentarzyści tylko w sejmowej restauracji wydają tyle w ciągu miesiąca na sam alkohol.
Celem ustawy jest wykluczenie nieuczciwych osób z życia publicznego. Osobiście nie boję się, że ktoś będzie mi szperał po kieszeniach, bo nie mam nic do ukrycia. Sądzę, że znajdzie się wielu posłów, którzy myślą podobnie i ci będą wspierać nasz projekt.
JAROSŁAW KACZYŃSKI prezes PiS

Szanowny Panie Cox...
Niedawno był Pan u nas i prosił
tym majątki wielu posłów są zbyt duże jak na zwykłe poselskie dochody. Gdyby ktoś przez kilka lat wydawał nie więcej niż dwa tysiące miesięcznie, to może mógłby zaoszczędzić. Jednak gołym okiem widać, że parlamentarzyści tylko w sejmowej restauracji wydają tyle w ciągu miesiąca na sam alkohol.<br>Celem ustawy jest wykluczenie nieuczciwych osób z życia publicznego. Osobiście nie boję się, że ktoś będzie mi szperał po kieszeniach, bo nie mam nic do ukrycia. Sądzę, że znajdzie się wielu posłów, którzy myślą podobnie i ci będą wspierać nasz projekt.<br>&lt;au&gt;JAROSŁAW KACZYŃSKI prezes PiS&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Szanowny Panie Cox...&lt;/&gt;<br>Niedawno był Pan u nas i prosił
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego