Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.06 (31)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
czy PKS Grodzisk), obsługujących autobusowe linie należące do Zarządu Transportu Miejskiego, jest najlepsza.
Do 15 lutego czekamy na Państwa głosy. Zanotujcie numer boczny autobusu (a przypominamy, że numery tych prywatnych zaczynają się na literę A - jak ajent), linię i swoją opinię. Czy autobus był czysty, a kierowca kulturalny? Czy przyjechał o czasie? A może wręcz przeciwnie - spóźnił się, przyciął was drzwiami i jeszcze poganiał dzwonkiem.
Opinie prosimy przysyłać pocztą na adres redakcji, z dopiskiem "plebiscyt Faktu", lub meilem na adres: asatel@e-Fakt.pl. Można również dzwonić pod nr tel. 608-56-57.
AS

I jak tu się teraz ubrać?
Początek lutego
czy PKS Grodzisk), obsługujących autobusowe linie należące do Zarządu Transportu Miejskiego, jest najlepsza.<br>Do 15 lutego czekamy na Państwa głosy. Zanotujcie numer boczny autobusu (a przypominamy, że numery tych prywatnych zaczynają się na literę A - jak ajent), linię i swoją opinię. Czy autobus był czysty, a kierowca kulturalny? Czy przyjechał o czasie? A może wręcz przeciwnie - spóźnił się, przyciął was drzwiami i jeszcze poganiał dzwonkiem.<br>Opinie prosimy przysyłać pocztą na adres redakcji, z dopiskiem "plebiscyt Faktu", lub meilem na adres: asatel@e-Fakt.pl. Można również dzwonić pod nr tel. 608-56-57. <br>&lt;au&gt;AS&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;I jak tu się teraz ubrać?&lt;/&gt;<br>Początek lutego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego