Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 15/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
z dawnych ideałów...
Zaletami znakomicie zainscenizowanego filmu jest świetna obsada i muzyka lat sześćdziesiątych.
Obraz zdobył trzy nominacje do nagrody Oscara w kategoriach: najlepszy film, najlepszy scenariusz i najlepsza aktorka (dla Glenn Close).
00:30 tvn


Dziennikarka leczy amnezję

Horor W filmie Skowyt dziennikarka Karen White bierze udział w policyjnej obławie na psychopatę Eddiego.
Gdy niespodziewanie staje przed przestępcą, doznaje amnezji. Zaczynają nękać ją nocne koszmary. Kiedy już nie może tego znieść, postanawia się leczyć.
W towarzystwie męża udaje się do modnego ośrodka New Age, prowadzonego przez doktora Wagnera.
Pierwszej nocy małżonkowie słyszą dobiegający z lasu niepokojący skowyt.
21:20 Ale
z dawnych ideałów... <br>Zaletami znakomicie zainscenizowanego filmu jest świetna obsada i muzyka lat sześćdziesiątych. <br>Obraz zdobył trzy nominacje do nagrody Oscara w kategoriach: najlepszy film, najlepszy scenariusz i najlepsza aktorka (dla Glenn Close). <br>00:30 tvn&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Dziennikarka leczy amnezję&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Horor&lt;/&gt; W filmie Skowyt dziennikarka Karen White bierze udział w policyjnej obławie na psychopatę Eddiego. <br>Gdy niespodziewanie staje przed przestępcą, doznaje amnezji. Zaczynają nękać ją nocne koszmary. Kiedy już nie może tego znieść, postanawia się leczyć. <br>W towarzystwie męża udaje się do modnego ośrodka New Age, prowadzonego przez doktora Wagnera. <br>Pierwszej nocy małżonkowie słyszą dobiegający z lasu niepokojący skowyt.<br> 21:20 Ale
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego