Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 08.01
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
stawek na leczenie Lubuszanina. Pytam się, gdzie przez cztery lata byli nasi posłowie, gdzie był urząd marszałkowski, gdzie urzędnicy lubuskiego Narodowego Funduszu Zdrowia. Brak inicjatywy i stanowczości ze strony urzędników i posłów ma wielki wpływ na niesprawiedliwe traktowanie województwa. Teraz wypuszcza się lekarzy i pielęgniarki, żeby strajkowali. To już tylko odwracanie kota ogonem.

Jakub Wolski z Zielonej Góry: - Jak widać władze wojewódzkie nie mają nic do powiedzenia w sprawie obsady jednego z kluczowych stanowisk - szefa oddziału NFZ (Wymiana dyrektora, "GL" z 30-31.07). Myślę, że doprowadziły do tego swoją bezczynnością i niezdecydowaniem.

Czytelnik z Czerwieńska: - Protesty na drogach w sprawie budżetu lubuskiego
stawek na leczenie Lubuszanina. Pytam się, gdzie przez cztery lata byli nasi posłowie, gdzie był urząd marszałkowski, gdzie urzędnicy lubuskiego Narodowego Funduszu Zdrowia. Brak inicjatywy i stanowczości ze strony urzędników i posłów ma wielki wpływ na niesprawiedliwe traktowanie województwa. Teraz wypuszcza się lekarzy i pielęgniarki, żeby strajkowali. To już tylko odwracanie kota ogonem. <br><br>Jakub Wolski z Zielonej Góry: - Jak widać władze wojewódzkie nie mają nic do powiedzenia w sprawie obsady jednego z kluczowych stanowisk - szefa oddziału NFZ (Wymiana dyrektora, "GL" z 30-31.07). Myślę, że doprowadziły do tego swoją bezczynnością i niezdecydowaniem. <br><br>Czytelnik z Czerwieńska: - Protesty na drogach w sprawie budżetu lubuskiego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego